top of page

Hakkımızda

   Firmamız 1994 yılında İzmir'de Bestel Elektrik Elektronik Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak kurumsal hayatına başlamıştır. 1994 - 2001 yılları arası taahhüt işi yapmış, 2001 - 2014 yılları arasında kablo imalatı ortaklığı yapmış, dış ticaret ve müteahhitlik işlerini beraberce yürütmüştür.  2014 yılında Bestel Turizm Seyahat İç ve Dış Ticaret Sanayi A.Ş. 'yi İstanbulda kurarak Bestel Elektrik Elektronik Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketini fesh etmiştir. 2014'den itibaren uluslararası ticarette globalleşmeyi kendine hedef edinerek faaliyetlerini bu doğrultuda yoğunlaştırmıştır. 

   Kuruluş amaçları, öncelikle kablo hizmetleri yapmak ve buna bağlı imalat sektörü içinde yer almaktır. Bütün faaliyetler yıllar yılı bu yönde gerçekleşmiş ve gerçekleşmektedir.

   Firmanın temel prensipleri, karşılıklı sevgi, saygı, çalışanına ve müşterisine karşı hakkaniyet, iş kalitesi, zamanlama, kaynakları iyi kullanma, teknolojiyi ve bilgiyi iyi takip etmek temel prensipler olup en büyük sermayesi, güven ve itibarıdır.

   Firmamızın en büyük özelliklerinden biri lokal olmayıp, ilgi alanını ulusal ve uluslararası olarak seçmesidir. Bunun sonucu dinamik bir yapıdadır ve geniş bir danışman ağına sahip olarak doğruya ve faydalı bilgiye ulaşmada büyük hizmetler sunmaktadır. Firmamızın gelecekteki amacı, geçmiş tecrübelerin ve birikimlerin üzerine yeni teknolojileri, bilgileri ve donanımları ekleyerek layık olduğu en iyi konuma ulaşmaktır.

bestel logo.jpg
Yardımımıza mı ihtiyacınız var? Şimdi bizi arayın!
bottom of page